Primární otisky - víkendový workshop

31. 10. a 1. 11. 2020

v Praze

 

Jak vás dodnes ovlivňuje váš porod?

A jak z toho ven?

 

To, co se dělo během vašeho prenatálního vývoje a porodu by vás vůbec nemuselo zajímat, kdyby vám to do dnešního dne neovlivňovalo život. Vše, co se děje matce, dítěti, potažmo i v širší rodině má hluboký vliv na vyvíjející se plod. Tyto prožitky jsou hluboce vepsány do naší buněčné paměti s kterou budeme v průběhu workshopu pracovat. 

Většinou je to téma, které se opakovaně vrací do vašeho života. A často zůstává nepochopeno a nezpracováno, protože nerozumíme jeho úplnému počátku. Primární terapie poskytuje prostor pro vyjádření nesdělitelného skrze fyzické tělo. Je zde také příležitost na uvolnění emocí a hlubší pochopení svého individuálního nastavení. 

Duše touží být rozpoznána za to, čím si v prenatálním období, v průběhu porodu a čerstvě po narození prošla. Takovéto rozpoznání přináší hlubokou úlevu, pochopení a větší soucit sama se sebou. 

K primárním otiskům se vracíme proto, abychom pochopili hlubší souvislosti a našli pro sebe nové a zdravější možnosti, jak tyto opakující se situace řešit jinak. 

Některá témata, která se nám stále vrací jako bumerang, mají svůj prvopočátek již v prenatálním životě. Namátkou můžeme znímit například:

  • Existenční strachy
  • Hluboké vztahové vzorce
  • Jak vypadají mé nové začátky?
  • Jak ukončuji nebo docházím?
  • Strach se projevit / ukázat.
  • Odpor k životu
  • Opakované nepřijetí kolektivem
  • Strach přijímat
  • Celoživotní problémy s výživou / váhou
  • Strach z kontaktu

Cílem víkendového workshopu bude poodhalit to, co vás v průběhu vaše prenatálního vývoje a porodu formovalo a co vás neustále provází životem. Sobota bude věnovaná průzkumu tohoto nejdůležitějšího, co se pro vás v tomto období stalo. Neděle bude ve znamení hledání nových možností. 

O lektorce

Soňa Kolmanová

maminka dvou dětí (9 a 6 let)

autorka knihy Znovuzrozená (2015) - porodní tématika

výcvik u Julliana Gustavsona v letech 2016 - 2018

kapitánka terapeutického týmu 2017 - 2018

vedení celodenních porodních procesů na workshopu Osvoboď své vnitřní dítě 2019 - 2020

"Miluji práci s porodními otisky, protože je nesmírně hluboká a opakovaně jsem viděla, jak dokáže lidem pospojovat zdánlivě nesouvisecící zkušenosti z jejich života, dát jim smysl a dechberoucí pochopení. Miluji tu metodu i proto, že pracuje přes tělo, odhaluje duši a dává mi cítit tu ohromnou křehkost, lidského života. Probouzí to ve mě nečekaný soucit a vděčnost, že u toho mohu být. Každý proces je jiný a každý mne mění. Každý se mě dotkne. Miluji na té práci i to že mohu naplno využít svoji intuici, schopnost nacítit si klienta individálně a hledat pravdu. A nádherné na tom všem je, že i když ta objevená pravda není nijak příjemná, je vždy laskavější a milosrdnější než všechny lži, které se ji celý život snažily skrýt. Pravda je to nejléčivější, co znám." 

S láskou Soňa 

Zpětná vazba klientky:

"Soňa si mou důvěru získala už při našem prvním setkání na semináři Julliana Gustavsona před pár lety, když tehdy vedla jeho terapeutický tým. Letos jsem ji už několikrát navštívila soukromě a jako terapeutka má kolem sebe přirozeně uvolněnou atmosféru, která dovoluje chovat se v její přítomnosti přirozeně, pravdivě a autenticky.
Je empatická, vnímavá, moudrá a zkušená a při rozhovoru i při terapeutické práci je z ní cítit hluboké pochopení pro klienta.
Je velmi efektivní a vede klienta k němu samotnému hluboko do jeho nitra, aby našel odpovědi na své otázky, své zdraví či svou pravou esenci v oblastech kde se s něčím potýká.
Moje zkušenost se Soňou při práci s primárními traumaty je kvalitou a profesionalitou upřímně srovnatelná s jejím učitelem Jullianem.
Navíc jsem u Soni byla i na kraniosakrální biodynamice a byl to pro mě velmi přínosný a moc příjemný prožitek. Soňa si mě svým přístupem získala po všech stránkách. Vřele a ze srdce její služby doporučuji. Děkuji Ti Soňo za Tvou práci a vše co do terapií vnášíš.
P"

Ohlasy z porodních procesů na semináři Osvoboď své vnitřní dítě

foto: Tereza Koňasová

Nejbližší zkoumání primárních otisků proběhne 31.10. a 1. 11. 2020 v centru Šestý smysl v Praze. Pokud máte chuť se zúčastnit, prosím o vyplnění formuláře níže. Počet účastníků je omezen. Každý účastník má garantován své dva procesy. Jeden v sobotu (průzkumný) a v neděli (integrační).

 

Objednávka na workshop Porodní otisky: