Čtenáři o knize ZNOVUZROZENÁ

Kniha je velmi pěkně – upřímně a čtivě – sepsaná, pročetla jsem ji jedním dechem a věřím, že by i ostatním ženám (a vlastně i mužům) měla co říci.

Eva Labusová, terapeutka

Knížka je výborná!! Hodí se do českého prostředí a je velmi vypovídající o našich „podmínkách“ a možnostech. Je moc príma. Čtivá, inspirativní a lidská.

Monika Morsteinová, dula

Dobrý den, přes víkend jsem zhltla Vaší knihu. Moc za ni děkuji, je úžasná! Bylo by skvělé, kdyby si takovým znovuzrozením mohla projít většina žen.

Veronika

Právě jsem dočetl tvoji knihu a jsem velice vděčný za to, že jsi. Ke konci knihy jsem plakal, jsem úplně naměkko.

Pavel

Velice mě překvapilo, jak mne vtáhla, přestože sama jsem v lecčem jiná – ..... – Tím více mě překvapilo jak zmiňuji na začátku, že mne kniha vcucla a přičítám to zejména její autentičnosti. I když sama píšete, že psaním se běžně nezabýváte, vyhnula jste se mistrně rozvleklosti a vyprávíte s příjemnou prostotou bez snahy o líbeznost či sklouznutí ke kýči. Vaše kniha může dodat mnoha ženám sebedůvěru...Proti své vůli dojatá Iva

Iva

Děkuji za krásně napsanou, autentickou knížku. Mnohokrát jsem při čtení zažila svíravý pocit, že to jsem zažila taky, na povrch vyplouvala tíživá témata. Párkrát se mi udělalo zle od žaludku, zase jsem se děsně naštvala, pak mi taky bilo srdce jak o závod, jak jsem Vám držela palce. Pár věcí jsem si díky Vám srovnala, a za tu možnost děkuji. Mohla jste si pogratulovat a vítězoslavně vylézt na piedestal a koukat shora. Ale vy se dělíte a to je nejvíc. DÍKY!

Em

To, co jsem při čtení knihy cítila, nejde jednoduše popsat. Je prostě úžasná, upřímná, přímočará. Moc Ti děkuji, že jsi mi dovolila, abych si jí směla přečíst. Hluboce Tě obdivuji za to, že jsi v sobě našla sílu a odvahu sepsat takhle dopodrobna své nejintimnější a nejniternější prožitky a pocity. Vím, že se k jejímu čtení budu vracet.

Lenka V.

Prvně Vám chci poděkovat za Vaše odhodlání takhle otevřenou zpověď nám ženám dát. Je příjemné a zároveň velmi důležité znovu a znovu se ujistit ve svých hodnotách ženy, které nám příroda milosrdně přidělila. Děkuji Vám za Vaši otevřenost. Kniha se mi četla velmi dobře a její závěr je vskutku velmi dojemný. Jako lékařce mi moje rozumová část samozřejmě říká spoustu námitek, které plynou z toho, co vím. ... Kniha je, alespoň pro mě, malá připomínka na intuici nezapomínat. I ta je pro nás dar.

V. P.