Soňa je...

Jsem maminkou dvou dětí Laury a Olivera. V obou těhotenstvích jsem se intenzivně zajímala o přirozené porody. Na základě svých prožitků jsem v roce 2015 napsala a vydala autobiografickou knihu Znovuzrozená, která je unikátním náhledem do psychiky těhotné a rodící ženy a autentickým příběhem o orgasmickém porodu. Inspiruje těhotné ženy a navrací víru v přirozenou schopnost ženského těla porodit.

V posledních dvou letech jsem absolvovala výcvik v práci s porodními otisky u Julliana Gustavsona, kde jsem byla rok kapitánkou týmu. Porod je pro mě fascinující svou intenzitou a dopadem, který má na kvalitu života rodícího se jedince. S hlubším poznáváním sama sebe, s novými metodami jsem došla i k dalším postřehům, které jsem se snažila krátce shrnout v eBooku zdarma. Nedostala jsem se pod třicet stran a to jsem se vážně snažila! Jsem vášnivou propagátorkou prenatální komunikace a na podporu žen, které by takto se svými dětmi rády komunikovaly jsem vytvořila meditaci Mluv se mnou, mami.

Miluji intuitivní tanec, astrologii, kterou třetím rokem studuji a teď jsem se pustila do studia kraniosakrální biodynamické terapie. Jsem kněžkou a s kamarádkami poslední dva roky pravidelně pořádáme dívčí kruhy pro své dcery. Ráda čtu a psaní je pro mne oblíbenou formou terapie.